کمپ تابستانه آث ميلان


طرح تمرينات کمپ ميلان با نظارت مربيان رسمي اين باشگاه انجام مي شود که تماما در کمپ هستند و نظارت ميکنند به انجام تمرينات کمپ. اين کمپ داري 19سال تجربه است و هر سال بيش از 1000 شاگرد دارد.60درصد شاگردان اين کمپ ايتالياي هستند و ايتالياي و انگليسي زبان رايج اين کمپ است. هدف اصلي اين کمپ لذت بردن از يادگيري فلسفه، متدولوژي يکي از بهترين تيم هاي جهان.


 


تمرينات


تمرينات اين کمپ توسط مربيان حرفه اي که قبلا در خود باشگاه ميلان بازي ميکردند طراحي شده است.هدف اين کمپ افزايش مهارت افراد، لذت بردن از يک کمپ حرفه اي و تمرينات طراحي شده براي افرادي سطح متوسط تا حرفه اي. در طي چند روز اول کمپ، شرکت کنندگان بر اساس سن، آمادگي جسماني و سطح مهارت آنها مورد ارزيابي قرار مي گيرند تا بتوانند آنها را در گروه هاي آموزشي متناسب با سن و سطح مناسب قرار دهند. يک فرد(فيزولوژيست ورزشي) هر روز وضعيت جسمي دانش آموزان را ارزيابي مي کند تا مشخص کند دقيقاً چه نوع برنامه آموزشي را در آن روز خاص دنبال مي کنند. آموزش مبتني بر سه زمينه اصلي است: بهبود فني و تاکتيکي، رشد ورزشي و رشد روانشناختي. شرکت کنندگان حدود 20 ساعت در هفته تمرين مي کنند. با اين حال، اگر فيزولوژيست ورزشي تشخيص دهد که دانش آموزان به استراحت احتياج دارند، آن روز زمان کمتري را در زمين و زمان بيشتري را به انجام تمرينات بهبود ريکاوري انجام ميدهند.


افراد بر اساس سن خود به گروهاي مختلف طبقه بندي مي شوند


 


اردوي تابستاني فوتبال ميلان


اردوي نوجوانان آکادمي آث ميلان يک اردوگاه تابستاني مسي فوتبال (فوتبال) آث ميلان است که توسط سازمان هاي خصوصي که به طور خاص و با دقت بسيار زيادي توسط باشگاه انتخاب شده است ، برگزار مي شود: شرکاي رسمي آث ميلان.


 


هفت بازيکن جوان در حين انجام يک فوتبال در اردوگاه آکادمي کمپ تابستانه آث ميلان AC دروازه بان در اردوي تابستاني فوتبال آث ميلان ذخيره کرد


 


Sporteventi يکي از معتبرترين مربيان ايتاليا و اروپا را به کارگرداني والتر د وکي (بازيکن سابق ميلان و مربي جلسه فردي بخش جوانان ميلان) ، پيترو ويرچوود (بازيکن سابق ميلان) و استفانو ارانيو (ميلان سابق) فراهم مي کند بازيکن).


 


اردوگاه هاي آث ميلان در برخي از معروف ترين و منحصر به فردترين مکان هاي آلپ ايتاليا - به عنوان Cortina d"Ampezzo [دولوميت ها] و کوه فلات آسياگو - و در ساحل آدرياتيک ايتاليا به عنوان سواحل Jesolo Lido [ونيز] و Lignano Sabbiadoro [منطقه ونيز].


 


گروه جوانان اردوگاه آکادمي ميلان در هتل Gaarten در گاليو در فلات آسياگو بازيکنان جوان اردوگاه آکادمي ميلان در ورزشگاه جسولو (ونيز)


 


آکادمي فوتبال آث ميلان يک برنامه آموزشي مشترک است که به ارائه برتري در پيشرفت بازيکنان فوتبال اختصاص دارد. اين آکادمي يک محيط چالش برانگيز و غني سازي براي کودکان و پسران از هر سطح توانايي و سني (از 6 تا 17 سال) فراهم مي کند.


 


اين آکادمي فوتبال تابستاني و در درجه اول يک هفته تابستاني تعطيلات براي دختران و پسران است: تعطيلاتي که اگرچه روي فوتبال (فوتبال) متمرکز است ، اما موارد بسيار بيشتري ارائه مي دهد. اين اردوي آموزشي کوتاه اما شديد همچنين يک هفته تفريح ??و به اشتراک گذاري با دختران و پسران ديگر است ، يک هفته صرف يادگيري احترام به يکديگر.


 


کمپ تابستانه آث ميلان


 


زمان مهمي براي تحريک احساس مسئوليت آنها و يادگيري ارزش مهم قوانين و تحصيلات است ، تا لذت جوانان را به لحظات شگفت انگيز و فراموش نشدني شور تبديل کنيد ، . فقط فوتبال (فوتبال).


 


اردوگاه AC ميلان براي هر دو نفر و گروه هاي دختران و پسران از هر مليت ، از 6 تا 17 سال آزاد است. زبانهاي رسمي صحبت شده در اين اردو انگليسي و ايتاليايي است. همچنين ما يک مترجم روسي ارائه مي دهيم.


 


اردوگاه هاي آث ميلان هر ساله بيش از 1000 مسافر در طول 11 هفته در ماه هاي ژوئن ، ژوئيه و آگوست استقبال مي کنند: 600 نفر از ايتاليا ، 400 نفر از 50 کشور مختلف و به ويژه: ايالات متحده آمريکا ، کانادا ، انگلستان ، اردن ، کويت ، عربستان سعودي ، امارات ، ژاپن ، کرواسي ، اسلووني ، آلمان ، يونان ، روسيه ، SWTZERLAND ، هند ، مکزيک ، لبنان ، اوکراين ، اسلوواکي ، چين و اسلووني.


 


بچه ها يکشنبه ساعت 2 بعد از ظهر به اردو مي رسند. ورود سريعاً انجام مي شود و لباس مخصوص آکادمي آث ميلان به اردويان اختصاص داده مي شود تا بتوانند براي اولين تمرين بعد از ظهر خود با لباس مناسب به زمين بيايند. آنها از هتل خارج مي شوند تا ساعت 4 بعد از ظهر به زمين فوتبال بروند. اين آموزش عمدتاً به منظور معرفي مربيانشان و ارائه اولين دستورالعمل ها در مورد قوانين اردوگاه و رفتاري است که از آنها انتظار مي رود.


 


عصر جمعه ، آخرين عصر در اردوگاه ، مهماني با والدين برگزار مي شود که مي توانند دي وي دي ساخته شده در طول هفته را مشاهده کنند. بازيکنان و تيم هايي که مهارت هاي استثنايي را در سطح فردي و در مسابقات گروهي نشان مي دهند که بعد از ظهرها از دوشنبه تا جمعه برگزار مي شوند ، توسط کادر اردو کاپ و مدال دريافت مي کنند.


 


صبح شنبه اردوها 11 و 11 بازي دوستانه انجام مي دهند و قبل از ناهار ، کارکنان به آنها گواهي حضور در ميلان در اردوگاه آکادمي ميلان را مي دهند. اردوگاه ساعت 13:30 بعد از ظهر به پايان مي رسد. سرانجام يک جايزه ويژه به اردوجوياني اعطا مي شود که رفتارهاي خوبي را در هتل با مرتب نگه داشتن اتاق و احترام به همه نشان داده اند: جايزه "بهترين اتاق" يک توپ فوتبال براي هر يک از اعضاي اتاق است.


 


يک برنامه معمول براي MJC شامل دو جلسه آموزش در روز ، يکي صبح و ديگري بعدازظهر است. هر جلسه دو ساعت است. بقيه روز با فعاليتهاي تفريحي و تفريحي (اتاق تلويزيون ، بازي گروهي ، کارائوکه ، ميني گلف ، شنا در صورت امکان و غيره) پر مي شود.


 


به عنوان مثال ، يک روز معمولي به شرح زير است:


 


08:00 صبح: بيدار شويد


08.30 صبح: صبحانه


09:30 صبح: رشته (آموزش فني)


11:30 صبح: آموزش و دوش گرفتن را متوقف کنيد


ساعت 12.30 بعد از ظهر: ناهار


1:30 بعد از ظهر: وقت آزاد براي بازي ، بازي ، آرامش


3:30 بعد از ظهر: زمين (تمرين و بازي) يا ساحل


6:00 بعد از ظهر: آموزش و دوش گرفتن را متوقف کنيد


7.30 بعد از ظهر: شام


8:30 بعد از ظهر: سرگرمي شب (يا در زمين)


ساعت 10:30 شب: چراغ خاموش است


 


بسته DAY CAMP: در اين حالت اردوگاه يک شب در هتل نمي ماند ، اين در صورتي است که کمپرس در شهري که MJC در آن زندگي مي کند زندگي مي کند. مسافر هر روز صبح ساعت 8:45 صبح به هتل مي رسد. وي سپس با بقيه اعضاي گروه به زمين فوتبال عزيمت مي کند و پس از دوش گرفتن بعد از دومين تمرين بعدازظهر (6:30 بعد از ظهر) يا عصر (9:30 شب) پس از دوش گرفتن به هتل برمي گردد.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
خرید سکه ساکر استارز محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها


صداي پنج گنج جنوب، نجات هليل، احياي جازموريان پاوربانک شیائومی 20000 سایبان برقی محمدرضا خمسه آپشن خودرو سینما وتلوزیون English حجاب چین - تور چین